Pizza Time, Site Kullanım Koşulları
1. Şartları

Sayın Site Ziyaretçisi; Bu web sitesine erişerek, bu web sitesi Kullanım Şartlarına ve geçerli tüm kanun ve düzenlemelere riayet etmeyi ve geçerli yerel kanunlara riayet etmekten sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz. Bu web sitesinde yer alan materyaller, telif haklarına ve markalara ilişkin olarak uygulanan kanunlarla korunmaktadır. pizzatime.com.tr üyesi olmak için kayıt formumuzu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurup onayladığınızda veya bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığınızda veya sipariş verdiğiniz andan itibaren pizzatime.com.tr kullanım koşullarına uymayı taahhüt etmiş kabul edilirsiniz.

2. Kullanım Lisansı

Pizza Time internet sitesindeki tüm dokümanlar Pizza Time'ın mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, kiralayamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

3.Uyarı

Pizza Time web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, Pizza Time web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder. İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranılmamasından kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talepten PT Rest. Hiz. Ltd. Şti.'nin ve / veya Pizza Time Web Sitesi'nin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, PT Rest. Hiz. Ltd. Şti.'nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

4. Değişiklikler

Pizza Time bu Kullanım Koşullarını istediği zaman revize edebilir ve güncelleyebilir. Bu Kullanım Koşullarındaki herhangi bir değişiklikten sonra Web Sitesini kullanmaya devam ettiğiniz takdirde, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Web Sitesinin tüm noktaları, kararı yalnızca Pizza Time'a ait olmak üzere ve haber vermeksizin değiştirilebilir, eklenebilir, silinebilir veya güncellenebilir. Pizza Time, Web Sitesi üzerinden sağlanan ürün ve hizmetler için istediği zaman ve kararı yalnızca kendisine ait olmak üzere ücret isteyebilir veya bu ücretleri değiştirebilir. Pizza Time, istediği zaman ve kararı yalnızca kendisine ait olmak üzere diğer Pizza Time ürün ve hizmetleriyle ilgili genel uygulamalar oluşturabilir ve sınırlar koyabilir veya bunları değiştirebilir.

5. Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Link verilen web siteleri Pizza Time'ın kontrolünde olmayabilir. Pizza Time, üçüncü parti web siteleri tarafından sağlanan bilgiler ve materyallerden dolayı sorumlu veya yükümlü tutulamaz. Bu tarz web sitelerini kullanmadan ve bu sitelerde veya bu siteler aracılığıyla kişisel veri ya da herhangi bir bilgiyi sunmadan önce, tüm üçüncü parti web sitelerinin gizlilik bildirimlerini okumanızı öneririz.

6. Uygulanacak Hukuk

Pizza Time web sitesine ilişkin talepler, kanunlar ihtilafı hükümleri dikkate alınmaksızın Türk kanunlarına tabi olacaktır. Ankara Mahkemeleri ve icra müdürlükleri, bu sözleşmeden doğan tüm uyuşmazlıklarda münhasıran yetkilidir.