..Pizza Time, Bir Ankara Efsanesi

Ankaralılar'ın beğeniyle takip ettiği, %100 yerli sermaye ile kurulmuş efsane lezzetlere sahip pizzacısıdır Pizza Time... 2007'de kurulmuş olan Pizza Time dinamik kadrosu ile Ankara'da 20'ye yaklaşam işletme sayısı ve müşterilerine sağladığı kaliteli hizmeti ile eşsiz pizzalarını birleştirince, büyümesi de aynı oranda hızlı olmuştur. Franchise sistemi ile her geçen gün insanların dikkatini çekmekte ve kalitesini hızlı bir şekilde Ankara'da yaymaya devam ettirmektedir.

Sıradanlıktan uzak, farklı pizzaları Ankaralılara tanıtan Pizza Time, bu lezzetlerini müşterilerine sunarken her daim en kaliteli ve en doğal ürünleri hazırlanan hamurlarıyla harmanladı. Çünkü tazeliği korumanın, lezzete giden yolda en önemli adımlardan biri olduğu gerçeğini hiç unutmadı Pizza Time... Leziz pizza yelpazesine eklediği birbirinden güzel pizzalarını taptaze ürünlerle sizlere sunmaya devam ediyor. Pizza Time sadece pizzaları değil, bol malzemeli salataları, siparişinizle pişirilen çıtır ekmeğinde sandviçleri, aperatifleri, herkese ve her yaşa hitap eden menü seçenekleri ve yemeğinizin üstüne sıcacık suflesi ile doymak isteyenlere bunu en keyifli haliyle yaşatmayı sağlamak için elinden geleni yapıyor!

20'ye yakın şubeyle hizmet veren Pizza Time, 2024 yılı içerisinde yeni şubeler ve kafa karıştırmayan net kampanyaları ile hakiki lezzetlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Ankara’nın En Beğenilen Yerli Pizza Zinciri Pizza Time