Pizza Time Franchise Olanakları

Bir ürün ve ya hizmetin, imtiyaz hakkına sahip tarafın belirli bir süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşma ile işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli bilgi ve destek sağlayarak, bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistemini ve markasını kullandırmasıdır.

Bilginin ve birikimin küçük yatırımcılara aktarımıdır.Franchising, yatırımcılara kendi işlerinin sahibi olma, yönetme ve yönlendirme serbestliği sağlamaktadır.Franchisee iş yapmak için bir başkasının bilgisini, tecrübesini ve iş yapma metodunu satın alır.Franchising komple bir işletmecilik modelidir.

Gün geçtikçe şube sayısını arttıran Pizza Time yeni şubelerle Pizza Time kalitesini yaygınlaştırmayı hedefliyor. Siz yatırımcıya hazır, güçlü marka ve iş fırsatının pazarlanması ile ürün, eğitim, denetim, dekorasyon, sunum, tabela, bölge koruma, fiyat birliği olarak komple sunulmuştur.

Pizza Time, Franchising mağazasının tasarımı ve kuruluşu için gerekli gerekli standartları belirleyip, destek sağlamaktadır. İstenildiğinde, inşaatın idaresini, modüler teçhizatın montajını da franchisee'lere temin etmektedir. Firmamız, standartlarına ve imajına uygun mağaza tasarımı yaptırmaktadır. Her bir mağazanın görünüşü ait olduğu tüm zincirim imajını yansıtmaktadır.

Pizza Time, ismini, logosunu ve mağazalarını tanıtmak ve çizgisini daima üst seviyede tutabilmek adına, reklama ve markasına büyük yatırımlar yapmaktadır.Franchising mağazaları, aynı tasarıma sahip olarak bu isimden ve reklamdan faydalanmaktadır. Franchising işletmelerinin merkez tarafından belirlenen ilkelere uymaları Pizza Time markası adına büyük önem taşımaktadır.

Pizza Time yeni şubeleri ile birlikte, hiç değişmeyen kalitesi ile müşterilerine güzel pizza yemenin zevkini tekrar yaşatmak için çalışıyor. Eğer siz de bizimle aynı fikirdeyseniz lütfen iletişim formumuzu konu ile ilgili olarak doldurunuz.